Fotogalerie účesů k krásnými melíry tón v tónu! Melíry 2016

Krátký střih s modrým melírem a ofinouLesklé fialové dlouhé vlasy s patkouRozcuchaný blond účes s jemným melírem Odborníci z kadeřnického salonu J. 7 stvořili kolekci nápadných účesů hodících se pro mladou generaci. Jejich výraznost spočívá v barvách s pastelovými tóny a extravagantních účesech s asymetrickými střihy. S námi objevíte několik tipů, jak účes můžete nosit.

Účesy jsou ideální pro mladé ženy, které preferují výraznější účesy a také rády mění styl nošení. Můžete si vybrat z účesů v široké škále barev s popelavým nádechem od blond barev až po pastelové barvy jako je modrá či fialová nebo z přirozených barev s melírem. Střídají se tu různé délky a asymetrické střihy, které účes skvěle doplní. Ať už zvolíte uhlazený, rozcuchaný či natupírovaný styling s rovnou nebo kudrnatou strukturou vlasů, vždy bude váš účes jedinečný.

Extravagantní barvy vlasů:

Bílé mikádo s patkou  Mikádo s přehozenou pěšinou na stranu Mikádo v bílé barvě s pěšinou uprostřed Modře melírovaný krátký účes Účes s modrým melírem vyčesaný nahoru Krátký střih s modrým melírem a ofinouDlouhý fialový účes s vlasy na bok Dlouhý rovný fialový účes s patkou Lesklé fialové dlouhé vlasy s patkou Uhlazený dlouhý světle fialový účes

 Přírozené barvy vlasů oživené jiným tónováním barvy či melírem:

Dlouhé blond vlasy s pěšinou uprostřed Kudrnaté blond vlasy Krátký střih dovrchu s ofinou a blond pramenem Krátký dvoubarevný účes s rovnou ofinouKrátký rovný hnědý účes s ofinou Polodlouhý rovný účes s patkouRozcuchaný blond účes s jemným melírem  Světle melírovaný účes s patkou

Další účesy od J.7 naleznete zde: >>Fotogalerie účesů<<

 

Jakou výraznou změnu byste podstoupila?

Podobné články

Polodlouhý účes z hnědých vlasů s melírem a rovnou ofinouSexy rudý sestřih se šikmou ofinou Roztomilý účes z blond vlasů s růžovým melírem Krásné a moderní účesy s melíry najdete v naší rozsáhlé fotogalerii. Podívejte se, jaké melíry jsou v tomto roce IN, a nechte se inspirovat pro Váš vlastní účes!

Elegantní účes se zvlněným culikem a krátkou ofinouExtravagantní rozcuch krátkého střihu s červeným melíremModerní mikádo s červeným melírem a s ofinouInspirujte se moderními střihy s červeným melírem. Oživte svůj účes zářivými barvami s odlesky, skoncujte s nudnou šedí všedních dnů. Extravagance a divokost, elegance i smyslnost ... To vše najdete v naší kolekci.

Blond účes pro muže s melírem Pánský účes s blond platinovým melíremVyholené boky a dlouhá patka - účes pro muže Fotogalerie oblíbených a moderních účesů pro muže! Letí melíry, vyholené boky a dlouhé patky. Inspirace na sto způsobů, vyberte si svůj styl v naší fotogalerii!

Rozcuchaný krátký sestřih z hnědých vlasůKrátký střih s delší ofinou zčesaný dovrchuPostupně sestříhaný melírovaný účes z hnědých vlasůCo takhle si dát ochutnávku nových účesů s asymetrickým střihem pro rok 2014? Asymetrie dodá vlasům na výraznosti i extravaganci a asymetrický střih je další možností, jak svůj účes zbavit stereotypu a fádnosti.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď