Jak vytvořit objemný drdol? Videonávod

5.jpg 8.jpg 1414.jpgJak snadno vytvoříte objemný drdol s pomocí vsadky do drdolu? Nahlédněte do videonávodu a vytvořte si elegantní účes, který vám dodá šmrnc.

http://www.vlasy-in.cz/files/1_4.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/555.jpg

 Pomůcky, které budete potřebovat:

- Kartáč na vlasy na rozčesání do hladka.

- Gumičku na vytvoření culíku.

- Vsadku do drdolu.

- Obyčejné vlásenky bez ozdoby pro upevnění drdolu nebo pinetky samozřejmě v barvě vašich vlasů.

- Lze použít i gumičku (v barvě vašich vlasů) pro lepší upevnění.

- Hřeben na tupírování pro snadné rozdělení pěšiny.

Do umytých vlasů aplikujte a vmasírujte uhlazující přípravek dle potřeby pro hladší efekt drdolu. Řádně rozčešte a rozdělte pěšinu tupírovacím hřebenem dle vaší potřeby. Vyčešte vlasy do hladkého culíku. Dejte si záležet, aby nikde nebyly hrbolky. Potom snadno navléknete na culík vsadku až k temeni hlavy a snažíte se překrýt vsadku vlasy a obtočit kolem dokola tak, aby nikde netrčely neposedné prameny. Můžete na drdol navléknout i gumičku. Záleží na vás. Důležité je však upevnit drdol vlásenkami či pinetkami, ty se v drdolu ztratí a vznikne tak slušivý drdol pro každou příležitost.

Další videonávody naleznete zde: Videonávody s účesy   

 http://www.vlasy-in.cz/files/4_1.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/5_1.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/6_0.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/7_1.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/8_1.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/999.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/1010.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/1111.jpg   http://www.vlasy-in.cz/files/1212.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/1313.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/3_2.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/1414.jpg

'Nosíte rády vsadku do drdolu?'

Podobné články

1.jpg10.jpg16.jpgNemáte moc času a chcete mít vlnité vlasy bez námahy raz dva? Zkuste jednoduše postupovat podle tohoto videonávodu a můžeme Vám zaručit, že během chvilky budete mít přírodní vlnky.

Uhlazený vysoký drdol Natupírovaný drdol s čelenkouDrdol s volnými prameny podél obličejeFotogalerie drdolů 2014 v mnoha variantách určené dlouhovláskám. Inspirujte se touto jedinečnou ukázkou drdolů vhodných pro různé příležitosti. Každá zatouží po něčem jiném a možností je spousta. Tak hurá do toho.

Krásné účesy a rychlé proměny během minuty - díky příčesku na drdol! Podívejte se, co vše se dá na vlasech vykouzlit a to s minimem námahy a času!

2.jpg3.jpg4.jpgLetní inspirace v podobě romantických účesů je tu! Videonávod, jak si můžete sama ze svých vlasů vytvořit tři krásné účesy. Účesy, které vypadají mnohem náročněji, než ve skutečnosti jsou!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď