Drdol - příčesek


DRDOL - LUXUSNÍ A ELEGANTNÍ PŘÍČESEK DO VLASŮ

Luxusní příčesek, s jehož pomocí si během chvilky vykouzlíte na hlavě elegantní drdol. Stačí nasadit na Váš vlastní (i velmi krátký) culík a jít! Nabízíme v mnoha barvách pro okamžitou proměnu Vašeho vzhledu.

drdol příčesek

Luxusní drdol na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůLuxusní drdol na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůod 649 Kč

Krásný velký drdol pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník

Detail produktu

Mini drdol - malý drdůlek na klipse, skřipci - mnoho barevMini drdol - malý drdůlek na klipse, skřipci - mnoho barevod 289 Kč

Moderní mini drdůlek pro každodenní nošení stejně jako pro párty a různé události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník

Detail produktu

Velmi krátký rozevlátý culík na hřebínku - mnoho barev a melírůVelmi krátký rozevlátý culík na hřebínku - mnoho barev a melírůod 649 Kč

Velmi slušivý, lehký, přirozeně vypadající příčesek, který Vám dodá luxusní vzhled za pár sekund! Vhodný pro každodenní nošení i k různým příležitostem. Opravdu skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník dole na stránce

Detail produktu

Příčesek drdol z pravých lidských vlasů - volné vlnyPříčesek drdol z pravých lidských vlasů - volné vlnyod 449 Kč

Příčesek drdol na gumičce vyrobený z pravých 100% lidských vlasů! Tento typ příčesku má volné vlny a působí velmi přirozeně a elegantně! Nabízíme ve dvou velikostech - větší či menší drdol. Extra rychlé nasazení! Příčesek je velmi slušivý a vhodný pro běžné nošení, stejně jako pro svatby a společenské příležitosti. Získejte krásný elegantní drdol za pár sekund! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku.

Detail produktu

Drdol gumička - pravé lidské vlasy - kudrnatý příčesekDrdol gumička - pravé lidské vlasy - kudrnatý příčesekod 449 Kč

Příčesek zvlněný drdol na gumičce vyrobený z pravých 100% lidských vlasů! Nabízíme ve dvou velikostech - větší či menší drdol. Extra rychlé nasazení! Příčesek je velmi slušivý a vhodný pro běžné nošení, stejně jako pro svatby a společenské příležitosti. Získejte krásný elegantní drdol za pár sekund! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku.

Detail produktu

Kudrnatý drdol na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůKudrnatý drdol na klipse, skřipci - mnoho barev a melírůod 599 Kč

Krásný velký kudrnatý drdol pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník

Detail produktu

Variabilní drdol na hřebínku k vytvoření mnoha vzhledůVariabilní drdol na hřebínku k vytvoření mnoha vzhledůod 649 Kč

Krásný variabilní příčesek, který má mnohostranné použití k vytvoření různých účesů. Vhodný pro běžné nošení i k vytvoření elegantních společenských drdolů, svatebních účesů... Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník

Detail produktu

Střapatý drdol jako gumička - moderní příčesekStřapatý drdol jako gumička - moderní příčesekod 289 Kč

Velmi oblíbený příčesek drdol na gumičce ve střapaté variantě. Příčesek obsahuje speciální delší prameny, které dodávají drdolu střapatý moderní vzhled! Příčesek je velmi lehký, slušivý a vhodný pro běžné nošení, stejně jako pro svatby a společenské příležitosti. Získejte nevšední vzhled za pár sekund!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz foto dole na stránce

Detail produktu

Drdol jako gumička - příčesek - mnoho barev a melírůDrdol jako gumička - příčesek - mnoho barev a melírůod 289 Kč

Příčesek drdol na gumičce ve standardní velikosti pro extra rychlé nasazení! Příčesek je velmi slušivý a vhodný pro běžné nošení, stejně jako pro svatby a společenské příležitosti. Získejte krásný elegantní drdol za pár sekund! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku.

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník

Detail produktu

Extra velký drdol - akční set - 2x drdol jako gumička + 2x jehlice do vlasůExtra velký drdol - akční set - 2x drdol jako gumička + 2x jehlice do vlasůod 568 Kč

Vlasový set k vytvoření extra velkého luxusního drdolu. Elegantní, krásný a rychlý účes, vhodný na svatby, plesy, večírky a jiné společenské události. Dvě možnosti nasazení k získání dvou různých vzhledů. Získejte luxusní elegantní drdol za minutu! Set obsahuje dva drdoly a dvě jehlice v barvách podle vlastního výběru.

Detail produktu