Retro vysoký culík podle Nicole Richie - Videonávod

4.jpg 14.jpg 1.jpgMáte polodlouhé vlasy a chcete vykouzlit ohromný účes podle Nicole Richie ve stylu 60.let? Máme skvělý tip, jak si prodloužit vlasy pomocí clip-in a vytvořit si tento elegantní účes podle videonávodu.

http://www.vlasy-in.cz/files/27_0.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/28.jpg

Tento ležérní účes je vhodný jak na večírek, tak i na večeři s vaší drahou polovičkou.

Jestliže nemáte příliš rovné vlasy, nejprve je vyžehlete, abyste docílili hladkého účesu. Při výběru clip-in si nejlépe zvolte odstín totožný s vaší barvou vlasů. Aplikace je snadná. Z vašich vlasů učešete menší culík na vrcholu hlavy, kolem kterého potom obtáčíte první část širšího pramenu clip-in. Další potom obtočíte pouze do půlky jako na videu. Všechny vlasy vzadu zčešete do culíku a abyste skryli gumičku, přidáte 2 úzké prameny clip-in. Pro požadovaný objem přidáte další širší pramen clip-in.  Pro výsledný objem vlasy natupírujete tupírovacím hřebenem a zafixujete lakem na vlasy, aby tvar účesu držel. Uhladíte a dotvarujete pomocí hřebenu a pinetkami upevníte. Ofinu zčešete za ucho a taktéž sepnete pinetkou.

Příčesky clip-in můžete nakoupit zde

Další videonávody naleznete zde: Videonávody s účesy

 Postup:

4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 9.jpg 10.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 22.jpg 24.jpg 26.jpg 28.jpg

Zaujal vás tento účes?

Podobné články

clip-in-melir-pramen-613clip-in-melir-pramen-2clip-in-melir-pramen-cervenaChcete oživit svůj účes a to bez jakéhokoli zásahu do svých vlasů? Pak promelírujte své vlasy pomocí speciálních vlasových pramínků clip in!

1.jpg10.jpg16.jpgNemáte moc času a chcete mít vlnité vlasy bez námahy raz dva? Zkuste jednoduše postupovat podle tohoto videonávodu a můžeme Vám zaručit, že během chvilky budete mít přírodní vlnky.

prodlužování vlasů clip in - hnědý melírprodlužování vlasů clip in - červený a fialový melír do mikádaprodlužování vlasů clip in - růžový melírVítejte v salonku VLASY-IN.cz ! Prodlužování vlasů metodou clip in nebo návrh účesu počítačem osobně s vlasovou vizážistkou můžete využít přímo u nás...

5.jpg 8.jpg 1414.jpgJak snadno vytvoříte objemný drdol s pomocí vsadky do drdolu? Nahlédněte do videonávodu a vytvořte si elegantní účes, který vám dodá šmrnc.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď